Braťa! Zasílám i na Slovensko! Doprava zdarma od 999 Kč / 40 €.

Antistresové omalovánky pro muže

Snažil jsem se vymyslet skvělý dárek pro mého tátu, který začíná mít příznaky Alzheimerovy choroby.  Vzpomněl jsem si, že odmalička rád navrhoval a maloval velké modely letadel... Tak jsem si říkal, že by mohl zkusit opět malovat. A co takhle omalovánky pro muže? Ale samozřejmě, že se mu asi nebude líbit květinový, zamotaný typ, který se běžně prodává. 

Existují vůbec omalovánky pro muže? A není to jen mýtus?

Ale ano, existují. Antistresové omalovánky pro muže jsou plné krásných různě velikých vagín, vulv a krásných pochev o kterých muži jen s ní.

PichObraz se zásadně liší od omalovánek, které znáte. Omalovánky jsou sice sprosté, ale vulvy a vagíny zachycují vkusným a nepohoršujícím způsobem. Krásně se u nich odreagujete, ale potěší i jako vtipný dárek třeba pro kamaráda z hospody nebo kolegu z práce, který pořád mluví jen o jednom. Překvapilo by vás, kolik lidí by si takové omalovánky pro dospělé s chutí vybarvilo!

7

Antistresové omalovánky tiskneme na kvalitní papír s vysokou gramáží vhodný pro vybarvení pastelkami, fixami i vodovkami. Vybarvené omalovánky z knihy snadno odtrhnete, abyste si svá díla mohli hrdě vystavit na nástěnku, či dokonce zarámovat.

 

Chcete si omalovánky nejdříve vyzkoušet? Vytisknout vybarvit a zjistit jestli jsou pro vás? Stáhněte si je zde.

 

Omalovánky si můžete rovnou koupit zde.