autor dickobraz

Ahoj! 

Jmenuji se Tomáš a vytvořil jsem sprosté omalovánky pro dospělé, které puritány nenechají chladnými a učitelky sexuální výchovy suché. Můžeš mě znát z Instagramu @dickobraz_book, kde vytvářím obsah na podporu omalovánek, sdílím svou cestu podnikání a vývoj nových omalovánek, ale hlavně se bavím. Pokud zrovna nebalím zásilky, nevytvářím nové omalovánky nebo tak něco....  tak doma vařím, poslouchám hudbu nebo se jen tak poflakuji s partnerem a zvěří.

 

Proč zrovna sprosté omalovánky?

 

Poslední dva roky byli těžké i pro ty nejodolnější z nás. Ať už si to připouštíme nebo ne - všichni občas potřebujeme vypustit páru. Někdy to je sportem, zpěvem nebo třeba malováním. Na Vánoce 2020 jsem chtěl svému partnerovi pořídit omalovánky pro dospělé, ale nenašel jsem žádné, které by mi přišly super, vtipné a prostě něčím zajímavé. A vzpomněl jsem si, že jsem kdysi v ruce držel omalovánky, které byly plné penisů. Ale to bylo, když jsem ještě žil v Americe. Po pár dnech googlení, počítání poštovného atd. jsem se rozhodl, že si takové omalovánky vytvořím sám.

 

  Jaký je můj cíl a proč to dělám?

 

 Myslím, že se všichni můžeme trochu více uvolnit. Svět není jen černý nebo bílý. Svět je černý a bílý a žlutý a hnědý a zelený a hlavně svět je jaký si ho uděláme. Chci lidem ukázat, že se nemusí bát povídat si o sexu, pohlaví, velikost a orientaci. Takže chci tak trochu bořit tabu, dostat trochu nudismu do vaší knihovny. Zároveň chci lidem ukázat, že nemusí být závislý na své práci 8-17. Ale můžou si vytvořit vlastní projekt, který je bude bavit a naplňovat. Já vytvářím omalovánky proto, aby se lidi zbavili stresu. Tento proces mě samotného naplňuje a zbavuje stresu. A hlavně, mě to hrozně baví.

            Baví mě, když mi zákaznice posílají vybarvené Dicky, že měly špatný den a že vybarvování je uklidnilo. Baví mě, když mi přijde video, jak maminka mé zákaznice rozbaluje omalovánky a může se potrhnout smíchy, když zjistí, že uvnitř jsou Dicky:).

 

KOUPIT OMALOVÁNKY / CHCI TĚ PODPOŘIT!

 

Napsali o mně: 

PRIDE PRAGUE

 

LUI.CZ

 

Pro ženy