Žádná položka

Antistresové omalovánky pro muže

Snažil jsem se vymyslet skvělý dárek pro mého tátu, který začíná mít příznaky Alzheimerovy choroby.  Vzpomněl jsem si, že odmalička rád navrhoval a maloval velké modely letadel... Tak jsem si říkal, že by mohl zkusit opět malovat. A co takhle omalovánky pro muže? Ale samozřejmě, že se mu asi nebude líbit květinový, zamotaný typ, který se běžně prodává. 


6 her a aktivit na kamarádčinu rozlučku se svobodou

Dala vám nevěsta za úkol organizaci rozlučky se svobodou? Nezapomeňte do programu zařadit rozlučkové hry, které stmelí bandu a uvolní atmosféru. Zkuste těchto šest aktivit a okořeňte kamarádčinu rozlučku se svobodou! Na takovou párty v žádném případě nezapomene.


Vtipné dárky pro muže

Chlapy milují vtipy! Každý den se smějí a vymýšlejí blbosti. Zde najdete veselé vtipné dárky pro muže a neotřelé dárky pro něj, které se jim budou líbit. Najít vtipný dárek pro muže podle jeho vkusu může být obtížné. Pokud je super sarkastický, existuje řada hrnkových dárků, ze kterých se on - a jeho okolí - bude těšit každý den. Pokud je to třídní šešk, máme tu vtipy, varovné signály a hloupé dárky, díky kterým bude třídním šaškem až do konce školního roku. Ať už jde o jakoukoli příležitost, ať už je to tajný Santa, jeho narozeniny nebo dárek, který ho rozveselí, máme pro muže vtipné dárky, které se hodí pro všechny možné příležitosti.