Dala vám nevěsta za úkol organizaci rozlučky se svobodou? Nezapomeňte do programu zařadit rozlučkové hry, které stmelí bandu a uvolní atmosféru. Zkuste těchto šest aktivit a okořeňte kamarádčinu rozlučku se svobodou! Na takovou párty v žádném případě nezapomene.

1. Do víru velkoměsta

Tak trochu jiné hledání pokladů spočívá v tom, že nevěstu pošlete na nákupy do města. Nachystejte jí plánek spolu s finančním obnosem na útratu a třeba i s instrukcemi, co si tam má koupit. Pošlete ji do sexshopu pro Womanizer, do cukrárny na zmrzlinu nebo třeba do knihkupectví pro DickObraz? To už záleží jen na vás!

Cílovou stanicí by mělo být místo rozlučky se svobodou. Při plánování nevěstiny cesty mějte na paměti, že kamarádka by neměla na rozlučku přijít úplně vyřízená a obložená nákupními taškami. Pošlete ji jen na pár nej míst ideálně blízko u sebe. Za takovou cestu z Barrandova až na Černý Most vám nejspíš nepoděkuje.

2. Vybarvěte si pánská nádobíčka

Tuhle aktivitu doporučujeme hned na začátek akce. Účastnice totiž budou vybarvovat DickObrazí omalovánky, a tak by se hodilo, aby byly holky ještě jakž takž střízlivé.

  1. Vyberte si v omalovánkách vysněný úd. Kupte pro jistotu dvoje či troje omalovánky, kdyby dámy měly náhodou stejný vkus - nebudou přece dělat kompromisy!
  2. Než se pustíte do díla, řekněte ostatním, proč jste si danou chloubu vybrala. Představte si, jak majitel nádobíčka asi vypadá, čím se živí a co ho baví v ložnici.
  3. Pusťte se do vybarvování. Kupte ideálně co nejbarevnější pastelky, ať můžete maximálně popustit uzdu fantazii.

Na konci se všechny odměňte koktejlem nebo panákem!

Nejlepší pastelky na kreslení

3. Tahání sirek? Ne, penisových brček!

Tahání sirek? Nuda. Ale tahání penisových brček? To už zní líp! A hlavně se u toho budete chichotat jako školačky. Některá brčka zkraťte a pak konce schovejte tak, aby brčka vypadala stejně dlouhá. Kdo vytáhne nejkratší penis, musí splnit nějaký šílený úkol. Úkoly mějte připravené předem, ať pak neztrácíte čas vymýšlením.

 

Inspirace na úkoly na rozlučku se svobodou: Zatancovat si s neznámým mužem, exnout sklenku vína, udělej si selfie s policistou, získej číslo od tří cizích chlapů…

4. Uhádni, nebo pij!

Všechny napište na papírek nějakou vtipnou příhodu s nevěstou. Papírky zamíchejte a připravte si k ruce dostatek alkoholu. Nevěsta postupně jednotlivé příhody přečte a musí uhodnout, kdo vzpomínku napsal. Když neuhodne, pije.

 

Druhá verze: Napište na tři papírky vaše tři trapasy. Zamíchejte, jeden si vytáhněte a hádejte, které z vás se trapas stal. Kdo uhodne, je safe a ještě se o ostatních něco dozví. Kdo neuhodne, kopne do sebe panáka.

5. Selfie challenge

Jednotlivci nebo týmy dostanou selfie seznam lidí (např. prodavač, vousatý muž, náhodná blondýna) či míst (na pánských záchodech, ve křoví, v klubu). Fotky můžete pořídit mobilem, zrcadlovkou nebo třeba instantním foťákem. Kdo splní celý seznam dřív, vyhrává.

 

6. Beer pong s podprsenkou

Tahle rozlučková hra bude, hlavně po pár skleničkách, pěkně těžká, ale o to srandovnější. Bra Pong spočívá v trefování pingpongovým míčkem do zavěšených podprsenek. Sežeňte různě velké podprsenky a čím menší košíček bude, tím více bodů za trefení se získáte.